HORYZONT S.C. Doradztwo Personalne

Opis stanowiska:
Naszym Klientem jest firma inżynierska - dostawca usług inżynierskich dla sektora wytwórczego energetyki. W związku z budową bloku gazowo-parowego w Stalowej Woli poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynatora BHP.Koordynator BHP/ HS SupervisorMiejsce pracy: Stalowa WolaNr referencyjny: 2716GO Obowiązki:uczestnictwo w opracowaniu i wdrożeniu standardów bezpieczeństwa pracy z zachowaniem przepisów prawa oraz założeń strategii generalnej, kontrolowanie uprawnień pracowników przy wykonywaniu poszczególnych prac,implementacja i wdrażanie najlepszych praktyk w obszarze BHP, budowanie kultury bezpiecznego środowiska pracy,nadzorowanie dokumentacji,tłumaczenie dokumentacji z j. polskiego na j. angielski,wsparcie w działaniach Kierownika BHP.Wymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe,ok. dwuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty lub Koordynatora BHP w branży energetycznej, budowlanej lub pokrewnej,dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość j. hiszpańskiego,znajomość MS Office,umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy. Oferujemy:pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,kontrakt na czas trwania projektu,atrakcyjne wynagrodzenie. Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 729. Horyzont S.C.Bartosz Nestorowicz, Joanna Nestorowiczul. Zwycięstwa 16/18/1644-100 Gliwicetel 032 775 57 12www.horyzont.pl
Lokalizacja: Stalowa Wola
Termin ważności: 2013-08-10